Mals.cz

Košík

Blog

Jak skladovat svíčky

Svíčky mnozí z nás rádi využívají z různých důvodů. Ať už je to pro naladění atmosféry, provonění domova, ranní meditaci nebo uklidnění se před spánkem, je důležité vědět, jak se o svíčky starat, aby správně hořely a abychom jejich vůni vždy využili na maximum.

Pokud ovšem nemáte mnoho zkušeností s péčí o svíčky, nezoufejte. Rádi vám prozradíme, jak na to. Nakonec sami zjistíte, že to vlastně není vůbec komplikované.

 

 

V dnešní době je na trhu mnoho typů, druhů, tvarů, složení a vůní svíček. Některé se liší i třeba knotem .Nejzákladnějším pravidlem u všech svíček, nehledě na jejich další atributy, je, že bychom měli svíčky uchovávat v pokojové teplotě a suchu. Není dobré je vystavovat nadměrnému chladu nebo teplu. Pokud jste si například pořídili svíčku s víčkem, vždy ji po dohoření uzavřete, aby se vůně nevytratila. Jestliže žádné víčko nemá, doporučujeme před dalším zapálením svíčku očistit od prachu a nečistot suchým nebo vlhkým hadříkem. Nečistota se tak nebude ve svíčce usazovat a pálit.

 

 

 

Sdílet příspěvek:

Buďte vždy v obraze

Odebírejte novinky o akcích a produktech emailem.