Produkty

Loading...

FOEN Vůně do
interiéru Aqua

od 290  od 245 

Svěží FOEN Vůně do interiéru Aqua.

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny:  citrusy, lehce okořeněné mátovým pepřem.

Svěží citrusová vůně šíří v prostoru jedinečnou auru domácího krbu, je čistící a jemná, a přitom sladká a něžná. Díky optimálně zvoleným vůním dodává Foen Aqua energii, uvolňuje celé tělo a umožňuje vám unášet se do vzdálené říše snů. Nechte se uvolnit se svěží citrusovou vůní, která se jemně uvolňuje a zlepšuje vaši pohodu.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru AQUA  je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

pouziti foen

 

Vyčistit