Produkty

Loading...

FOEN Vůně do interiéru Black

od 290  od 245 

Dominantní FOEN Vůně do interiéru Black. 

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny: růžový pepř, kumquat, kardamom, muškátový oříšek, kůže, santalové dřevo.

Pociťte vzrušení ze závodů, které vás zavedou přímo na startovní čáru. Parfém Black je vhodná vůně pro každodenní péči o auto a povrchy doma. Kombinace koření, ovoce a rostlin vytváří vyvážené uspořádání, které vyplňuje všechna zákoutí prostoru.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru BLACK  je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

pouziti foen

 

Vyčistit