Produkty

Loading...

FOEN Vůně do interiéru Dřevo

od 290  od 245 

Relaxační FOEN Vůně do interiéru Dřevo

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny :

EXTRAKT Z JEHLIČÍ, RŮŽOVÁ PRYSKYŘICE

Znáte vůni čerstvě nařezaného dřeva? Nechte se unést silou přírody! Dopřejte si chvilku oddechu a odrazový můstek od přeplněných měst nebo rušných nákupních center. Foen s vůní dřeva je výlet po lesní cestě, která vede podél aromatických keřů a stromů vyzařujících pryskyřičnou vůni.

 

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru Dřevo je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

Interiérový parfém Foen ZELENÝ ČAJ

 

Vyčistit