Produkty

Loading...

FOEN Vůně do interiéru Gentleman

5 skladem

od 290  od 245 

Magická FOEN Vůně do interiéru Gentleman.

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny: levandule, bergamot, pačula, jasmín.

Oslavujte mužnost ve všech možných aspektech! Parfémy Gentleman budou přirozeným způsobem zdůrazňovat sílu a sebevědomí a účinná vůně v retro stylu se perfektně hodí do místností a vozidel. Vyberte si kombinaci testosteronu, síly a dobrých mravů ukrytou v malém dávkovacím balení.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru Gentleman je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

pouziti foen

 

Vyčistit