Produkty

Loading...

FOEN Vůně do interiéru HER/HIS

od 290  od 245 

Elegantní FOEN Vůně do interiéru HER/HIS.

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny: bergamot, grapefruit, zázvor, santalové dřevo, pižmo.

HER & HIS jsou perfektní kombinací jako Yin Yang. Her & His – osvěžující vůně pro něj i pro ni , která byla vytvořena kombinací pečlivě vybraných ingrediencí. Každý, kdo se seznámí s harmonickým receptem, zjistí, že žádný z prvků zde není náhodný. Elegantní vůně pro ni i pro něj bude perfektní do každé místnosti, ať už se jedná o kosmetický salon, restauraci, klub nebo soukromý byt.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru HER/HIS je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

pouziti foen

 

Vyčistit