Produkty

Loading...

FOEN Vůně do interiéru Jack

od 290  od 245 

Sebevědomá FOEN Vůně do interiéru Jack.

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny: santalové dřevo, vanilka, kardamom, máta peprná.

Expozice mužské síly v aromatické formě je jako stvořena pro sebevědomé, odhodlané a silné muže. Při vytváření Foen Jack klademe důraz na intenzitu, která dokonale zdůrazňuje charisma a sílu. Seznamte se s vůní, která uvolňuje a má příznivý vliv na pohodu a zklidňuje celé tělo.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru JACK  je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

pouziti foen

 

Vyčistit