Produkty

Loading...

FOEN Vůně do interiéru nová kůže

od 290  od 245 

Impozantní FOEN Vůně do interiéru Nová kůže

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny:  poznámky z přírodní kůže a dřeva.

Co může být spojeno s muži více než vůně kůže obklopená dřevitými, balzamikovými vůněmi. Tlumený, ale lehce sametový akcent dokonale zapadne do uspořádání místností a interiérů automobilů. Vůně kůže vyplňuje prostor, uklidňuje a stimuluje smysly. Navíc elegantně voní a nenechá vás lhostejně projít.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru NOVÁ KŮŽE  je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

pouziti foen

 

Vyčistit