Produkty

Loading...

FOEN Vůně do interiéru Příroda

od 290  od 245 

Lehká FOEN Vůně do interiéru FOEN Příroda

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny: tuberóza, rozmarýn, asijské pačuli, aloe

Vsaďte na novou vůni. Ozdobte interiér svěžestí přírody, která zaujme svou silou a uchvátí blahodárnými účinky. Tato svěží vůně osloví převážně lidi, kteří si chtějí vyčistit vzduch od toxinů, čímž interiér získá zcela nový charakter. Vůně svěžesti v bytě mu dodá novou auru, což má pozitivní vliv na tu pravou domácí pohodu.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru Příroda je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

Použití interiérového parfému Foen Vanilka

 

Vyčistit