Produkty

Loading...

FOEN Vůně do interiéru Santalové dřevo

od 290  od 245 

Orientální FOEN Vůně do interiéru FOEN Santalové dřevo

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny: santalové dřevo, myrha, vanilka

Objevte tropické santalové dřevo, které roste v nížinách Austrálie, jihovýchodní Asie a na ostrovech Tichého oceánu. Vydejte se svými smysly na cestu po stopách orientálních vonných tónů. Vůně santalového dřeva je elegance a originální charakter, díky kterému vyniknete. Esenciální olej je vytvořen z unikátní rostlinné receptury, díky které efektivně osvěžuje vzduch.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikace FOEN Vůně do interiéru Santalové dřevo je snadná, parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.

Použití interiérového parfému Foen Vanilka

 

Vyčistit